Dziś Dzień otwarty! Zapraszamy!

21 września 2023 r. zapraszamy na Dzień Otwarty do głównej siedziby Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy Alei Niepodległości 16/18 w Poznaniu.

W holu głównym na parterze budynku, w strefie doradczej, na stanowiskach informacyjno - konsultacyjnych będą mogli Państwo skonsultować indywidualne sprawy z zaproszonymi ekspertami z następujących instytucji:

Urząd Miasta Poznania – Wydział Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych oraz Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa,

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej,

Komenda Wojewódzka Policji,

Wielkopolski Odział Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia,

Zakład Ubezpieczeń Społecznych,

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu,

Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu,

Wielkopolskie Kuratorium Oświaty,

Izba Administracji Skarbowej,

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Centrum Integracji Cudzoziemców,

Poznańskie Centrum Świadczeń,

Przedstawicielstwo UNHCR w Polsce.

Do Państwa dyspozycji będą także przedstawiciele Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego pracujący w Wydziale Spraw Cudzoziemców, Wydziale Spraw Obywatelskich oraz Wydziale Polityki Społecznej.

Na Dzień Otwarty zapraszamy wszystkich cudzoziemców mieszkających w Wielkopolsce, a w szczególności uchodźców z Ukrainy. 

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu pn. "Wielkopolska - Wspólna Przyszłość", współfinansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

Serdecznie zapraszamy!

Я сообщаю об ошибке / Просьба дать свои комментарии

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.

Просьба дать свои комментарии