Ukraińska wersja językowa serwisu - w przygotowaniu

Miło nam poinformować, że jesteśmy w trakcie przygotowania ukraińskiej wersji językowej naszego serwisu. Pierwsza odsłona ukraińskiej wersji serwisu planowana jest na początek listopada 2020, kiedy umożliwimy Państwu dostęp do najpopularniejszej procedury tj. zezwoleń na pobyt czasowy i pracę.

Systematycznie będą dodawane kolejne artykuły i zakładki w języku ukraińskim. Pełna funkcjonalność serwisu w języku ukraińskim planowana jest na 3 kwartał 2021r.

Jednocześnie bardzo prosimy naszych klientów o zgłaszanie błędów i uwag do tłumaczeń poprzez zakładkę "zgłoś błąd/przekaż uwagi". Państwa pomoc będzie cennym wkładem w funkcjonowanie serwisu i pozwoli nam stale poprawiać jakość przekazywanych informacji.

Przygotowanie i wdrożenie ukraińskiej wersji językowej serwisu jest możliwe dzięki wsparciu finansowemu z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji w ramach realizowanego w naszym Urzędzie projektu: "Kierunek: Wielkopolska. Sprawny Urząd bliżej migranta - Etap II".

Я сообщаю об ошибке / Просьба дать свои комментарии

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.