Konsultacje i spotkania informacyjne

Wydział Spraw Cudzoziemców zaprasza pracodawców do skorzystania z konsultacji indywidualnych on-line na temat procedury uzyskiwania zezwoleń na pracę dla cudzoziemców oraz spotkań informacyjnych on-line dedykowanych dla pracodawców w zakresie zatrudniania cudzoziemców posiadających lub starających się o zezwolenia na pobyt czasowy i pracę.

Konsultacje indywidualne odbywają się w czwartki w godz. 12.00 - 13.00 (dla każdego pracodawcy przewidujemy 15 minut) i skierowane są do przedsiębiorców i innych podmiotów gospodarczych, które zatrudniają bądź chcą zatrudnić osoby spoza Unii Europejskiej.

Spotkania informacyjne on-line dedykowane dla pracodawców w zakresie zatrudniania cudzoziemców posiadających lub starających się o zezwolenie na pobyt czasowy i pracę.

Zainteresowanych uczestnictwem w czwartkowych konsultacjach indywidualnych dla pracodawców lub spotkaniach informacyjnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

- konsultacje indywidualne on-line dla pracodawców w zakresie zatrudniania cudzoziemców na podstawie zezwoleń na pracę przyjmujemy pod adresem: praca_szkolenia@poznan.uw.gov.pl

- spotkania informacyjne on-line dla pracodawców w zakresie zatrudniania cudzoziemców posiadających lub starających się o zezwolenia na pobyt czasowy i pracę przyjmujemy pod adresem: pobyt_szkolenia@poznan.uw.gov.pl (Prosimy wskazać interesującą Państwa tematykę, która powinna być omówiona na tym spotkaniu). Termin spotkania zostanie przekazany pracodawcom po zgłoszeniu chęci udziału.

Kontakt e-mailowy pozwoli na ustalenie kalendarza spotkań i ścisłą współpracę z ich uczestnikami. Serdecznie zapraszamy.

Я сообщаю об ошибке / Просьба дать свои комментарии

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.