Jubileusz 25 - lecia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu

24 maja 2024 roku Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu obchodziła jubileusz 25-lecia Wydziału Postępowań Administracyjnych. Pracownicy tego wydziału codziennie wykonują szereg zadań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Wielkopolski. Zajmują się m.in. opiniowaniem wniosków pobytowych cudzoziemców, w ramach czego stale współpracują z Wydziałem Spraw Cudzoziemców Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Uroczystości jubileuszowe, które odbyły się w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, były wyjątkowym momentem dla wszystkich pracowników i zaproszonych gości. W trakcie ceremonii miało miejsce wręczenie pamiątkowych medali i wyróżnień. Szczególnym momentem było uhonorowanie Wydziału Spraw Cudzoziemców WUW za wieloletnią, owocną współpracę z Wydziałem Postępowań Administracyjnych. Z tej okazji, Dyrektor Wydziału, Pan Andrzej Soboń otrzymał pamiątkowy medal.

W imieniu całego zespołu Wydziału Spraw Cudzoziemców pragniemy wyrazić podziękowanie za to wyjątkowe wyróżnienie. Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania wszystkim Policjantkom i Policjantom Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu za ich wzorową pracę, zaangażowanie i poświęcenie na rzecz wszystkich mieszkańców Wielkopolski. Wasza codzienna służba jest fundamentem bezpieczeństwa naszego regionu. Dziękujemy!

                                                                                                                                                           

Zgłoś błąd na tej stronie / Przekaż uwagi

CAPTCHA
To zadanie sprawdza, czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Przekaż uwagi