Konferencja biznesowa dla obywateli Ukrainy "Ukraiński biznes w poznańskim stylu"

Serdecznie zapraszamy na konferencję biznesową pt. „Ukraiński biznes w poznańskim stylu” organizowaną 19 października 2023 roku przez  Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania w ramach 13. edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań.

Konferencja adresowana jest do obywatelek i obywateli Ukrainy przebywających w Poznaniu i okolicach i ma na celu pomoc w aktywizacji gospodarczej.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 9:00 - 16:00 w formie stacjonarnej, w miejskim biurze coworkingowym - Plus Jeden Poznań, przy ul. Za Bramką 1.

W trakcie tego spotkania uczestnicy będą mogli skorzystać z konsultacji doradczych m.in. w tematach podatkowych, prawnych, ubezpieczeniowych czy biznesowych. Uczestnicy wydarzenia będą mieli także możliwość wzięcia udziału w interesujących szkoleniach m.in. z budowania silnej marki osobistej w Polsce, promocji firmy w sieci. Ważną częścią wydarzenia będzie też panel dyskusyjny przedsiębiorców pochodzących z Ukrainy, którzy będą mogli podzielić swoimi sposobami na skuteczną strategię marketingową.

Wydarzenie jest bezpłatne. 

Obowiązuje wcześniejsza rejestracjahttps://app.evenea.pl/event/ukrainskibizneswpoznanskimstylu/

Więcej informacji: Konferencja biznesowa dla obywateli Ukrainy "Ukraiński biznes w poznańskim stylu"

 

 

Zgłoś błąd na tej stronie / Przekaż uwagi

CAPTCHA
To zadanie sprawdza, czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Przekaż uwagi