Miasto Poznań zaprasza migrantki i migrantów z Ukrainy na bezpłatną konferencję biznesową pt."Odważ się na więcej" / "Наважтесь на більше"

Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania oraz Centrum Integracji Kobiet Nejmovirna 23 maja 2024 roku organizuje konferencję biznesową pt."Odważ się na więcej" / "Наважтесь на більше" !

Konferencja dedykowana jest migrantom i migrantkom pochodzącym z Ukrainy, którzy myślą o własnej firmie oraz tych, którzy chcą wejść na rynek w Polsce i Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się 23 maja w godzinach od 9:00 - 16:00 w formie stacjonarnej, w miejskim biurze coworkingowym - Plus Jeden Poznań, przy ul. Za Bramką 1.

W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli skorzystać z konsultacji doradczych m.in. w tematach podatkowych, prawnych czy ubezpieczeniowych. Przedstawicielki Wydziału Spraw Cudzoziemców Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego zapewnią wsparcie informacyjne w zakresie legalizacji pobytu w kontekście prowadzenia firmy w Polsce. Konsultacje będą odbywać się będą także w języku ukraińskim. Dodatkowo na konferencję zostali zaproszeni przedsiębiorcy, którzy pochodzą z Ukrainy i prowadzą już firmy w Poznaniu i podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami z uczestnikami prelekcji i panelu dyskusyjnego. 

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja możliwa tutaj.

Wydarzenie jest bezpłatne, więcej szczegółów na stronie Urzędu Miasta Poznania.

Zapraszamy!

Zgłoś błąd na tej stronie / Przekaż uwagi

CAPTCHA
To zadanie sprawdza, czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Przekaż uwagi