Soboty z Kartami Pobytu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchamiamy dodatkowe terminy w celu odbioru kart pobytu w trzy soboty w czerwcu.

Karty będą wydawane w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie oraz w Pile w soboty w godzinach od 8:15 do 15:15. Usługa będzie realizowana dla klientów, których karta jest już wydrukowana i w aplikacji mają zaznaczony status: „karta pobytu do odbioru w Poznaniu”, „karta pobytu do odbioru w Kaliszu”, „karta pobytu do odbioru w Koninie”, „karta pobytu do odbioru w Lesznie”, „karta pobytu do odbioru w Pile”. 

Pierwszą sobotą z obsługą w zakresie wydawania kart pobytu będzie sobota 12 czerwca 2021 r. W zależności od zainteresowania możliwość odbioru karty będzie uruchamiana także w następnej kolejności 19 oraz 26 czerwca.

Rejestracja na odbiór kart odbywać się będzie przez system internetowej rejestracji wizyt. Możliwość rejestracji na pierwszą sobotę będzie udostępniona od środy 2 czerwca. Na odbiór karty można się rejestrować tylko do tej lokalizacji, w której znajduje się karta. 

Podczas wizyty będą realizowane wyłącznie sprawy związane z wydaniem kart pobytu. Nie będzie możliwości realizacji innych spraw, np. złożenia lub uzupełnienia wniosku, podczas wizyty. Prosimy zatem żeby wizyty rejestrowały wyłącznie osoby, których karta jest gotowa do odbioru i w aplikacji znajduje się właściwy, wskazany wyżej, status. Pozostałe osoby nie będą obsługiwane.  

W celu uniknięcia kolejek i niepotrzebnego stania prosimy o przybycie nie wcześniej niż 10 minut przed umówioną wizytą. 

Zgłoś błąd na tej stronie / Przekaż uwagi

CAPTCHA
To zadanie sprawdza, czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.