Wdrażamy nową e-usługę: rezerwacja wizyt na odciski online

Miło nam poinformować, że od 23.11.2023 udostępniamy nową funkcjonalność  - usługę rezerwacji wizyt na pobranie odcisków linii papilarnych za pomocą interfejsu do sprawdzania stanu sprawy. Wdrożenie takiej formy umawiania wizyty w celu pobrania odcisków linii papilarnych zastąpi dotychczasowy wariant rezerwacji wizyt za pośrednictwem Infolinii Wydziału. Nowa usługa jest łatwo dostępna i intuicyjna w obsłudze, więc możesz w prosty sposób skorzystać z niej samodzielnie.

Zalety nowej funkcji:

  • Bezpieczeństwo i wygoda: teraz możesz wygodnie i bezpiecznie umówić się na wizytę z dowolnego miejsca poprzez naszą aplikację
  • Dostępność i informacja: ze strony śledzenia stanu sprawy dowiesz się dokładnie kiedy i jak zarezerwować wizytę

Jak skorzystać z nowej funkcji:

  1. Zaloguj się na stronę sprawdzania stanu sprawy
  2. Sprawdź czy opcja rezerwacji wizyty jest dostępna.
  3. Zapoznaj się z Regulaminem.
  4. Wybierz termin wizyty i potwierdź rezerwację.
  5. Po rezerwacji wizyty otrzymasz potwierdzenie na podany adres e-mail. Stosowny komunikat pojawi się także na stronie śledzenia stanu sprawy. 
Możliwość rezerwacji uruchamia określony status, który pojawi się, gdy wyślemy do Ciebie lub Pełnomocnika wezwanie do uzupełnienia braków formalnych Twojego wniosku - gdy wymagane jest Twoje osobiste stawiennictwo oraz okazanie dokumentu podróży

Jeżeli wcześniej otrzymałeś od nas pismo z informacją, żeby umówić się za pośrednictwem Infolinii, w dalszym ciągu możesz skorzystać z takiej możliwości. Zachęcamy jednak, aby korzystać z nowej, szybszej i bardziej efektywnej usługi online.

Wprowadzenie elektronicznej rezerwacji wizyt w celu uzupełnienia danych biometrycznych to efekt naszych starań, aby stale usprawniać proces obsługi, umożliwiając szybszy i bardziej elastyczny dostęp do usług naszego Wydziału.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt za pośrednictwem WSC Kontakt.

E-usługa rezerwacji wizyt w celu pobrania biometrii jest częścią aplikacji "Cudzoziemcy" rozwijanej w ramach projektu "Wielkopolska - Wspólna Przyszłość" współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

Zgłoś błąd na tej stronie / Przekaż uwagi

CAPTCHA
To zadanie sprawdza, czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Przekaż uwagi