WSC KONTAKT w wersji ukraińskiej i rosyjskiej już od 15.11.2023

Miło nam poinformować, że od środy, 15.11.2023r. udostępnimy ukraińską oraz rosyjską wersję portalu WSC KONTAKT. Wszystkie formularze, dostępne obecnie w polskiej i angielskiej wersji językowej naszej nowej zakładki WSC KONTAKT,  będą dostępne dla klientów ukraińsko- i rosyjskojęzycznych. Tym samym,  WSC Kontakt będzie dostępny we wszystkich wersjach językowych naszej strony.

Liczymy, że to rozwiązanie, z którego nasi klienci korzystają już od 2 miesięcy, pozwoli szybko i skutecznie skontaktować się z naszym Wydziałem również społeczności ukraińsko- i rosyjskojęzycznej. 

Podobnie jak w wersji polskiej i angielskiej portalu, w WSC Kontakt znajdą Państwo główne kategorie tematyczne, do których przypisaliśmy najczęściej kierowane do nas zgłoszenia. W kategoriach głównych można znaleźć  także opisy szczegółowe i instrukcje dotyczące ich wypełniania. W wybranych kategoriach będzie także możliwość przesyłania do nas załączników i dodatkowych informacji w sprawie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania! 

O szczegółach tego projektu informacyjnego, realizowanego w ramach projektu "Wielkopolska - Wspólna Przyszłość" współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa, pisaliśmy TUTAJ.

Zgłoś błąd na tej stronie / Przekaż uwagi

CAPTCHA
To zadanie sprawdza, czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Przekaż uwagi