Rozpoczynamy realizację nowego projektu „Kierunek Wielkopolska: migranci w centrum uwagi”

Wojewoda Wielkopolski uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej na projekt „Kierunek Wielkopolska: migranci w centrum uwagi”. Działania projektowe dedykowane są obywatelom państw trzecich przebywającym legalnie w Polsce.

Nasz projekt koncentruje się na czterech obszarach: zapewnieniu łatwiejszego dostępu do informacji, rozwijaniu lokalnych narzędzi informatycznych, podnoszeniu kompetencji pracowników oraz ulepszaniu standardów obsługi klientów.

Chcemy, aby nasi klienci mieli szeroki dostęp do informacji o prawach i procedurach. Będziemy w dalszym ciągu rozwijać Infolinię oraz naszą stronę internetową, dostępną w trzech językach obcych. Chcemy stale zwiększać poziom naszych usług wprowadzając nowoczesne rozwiązania i podnosząc kompetencje naszych pracowników. Pracujemy także nad ulepszeniem narzędzi informatycznych i modernizacją infrastruktury, aby nasi klienci mogli łatwiej załatwiać swoje sprawy. Kontynuujemy szkolenia naszych pracowników, aby byli jeszcze lepiej przygotowani do realizacji obowiązków. Stawiamy na kursy językowe i warsztaty, które prowadzone będą zarówno przez zewnętrzne firmy, jak i naszych doświadczonych pracowników.

Jesteśmy przekonani, że dzięki tym działaniom będziemy mogli jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

 

Wartość projektu: 14 324 000 zł

Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 10 743 000 zł

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Zgłoś błąd na tej stronie / Przekaż uwagi

CAPTCHA
To zadanie sprawdza, czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Przekaż uwagi